28.05.12

Värvide nädal

Eelmisel nädalal oli meie koolis värvide nädal. Viiel päeval olid erinevad tegevused ja üritused. Iga päev oli pühendatud ühele värvile ning kõiki kutsuti üles kandma vastavat värvi rõivaid.

Esmaspäev oli kollane päev. Korraldati viktoriin, kus kõik küsimused olid kollasega seotud. Viktoriini võitis 2./4. klassi võistkond. Riietuse põhjal valiti kõige kollasemad: tüdrukutest osutus võitjaks 5. kl õpilane Kairi Linnupuu ning õpetajatest Raili Vister. Poisid kollast ei kandnud.


Teisipäev oli pühendatud rohelisele. Pidime joonistama looduslike vahenditega võimalikult rohelise pildi. Võitjaks osutus 8. kl töö "Ämblik". Kõige rohelisem tüdruk oli Kristi Vister (7. kl), kõige rohelisem õpetaja oli Kaidi Kuškis. Poiste seas polnud kahjuks ka roheline populaarne.

Kristi saamas kõige rohelisema auhinda. Teisi pilte vaata SIIT.
Kolmapäev oli sinise päev. Kesknädala puhul vaatasime tagasi ka kahele eelmisele päevale ning kirjutasime rühmatööna luuletuse, kus pidid esinema värvid kollane, roheline ja sinine. Võitjaks osutus 1./3. klassi võistkond. Eripreemia esituse eest sai 7. klass, kuna Timo Tiiskäpp ja Saido Hõbemäe esitasid luuletuse räpina beatboxi saatel. Kõige sinisem tüdruk oli Astrit Böning (7. kl), kõige sinisem poiss oli Geimo Saar (8. kl) ning õpetajatest paistis sinisena silma Kaidi Vister.

Neljapäev oli kõikide tüdrukute meeleheaks roosa. Otsisime kooliõuele peidetud roosasid esemeid. Iga klass pidi leidma vähemalt kolm asja ning moodustama vaimuka lause, milles esineksid kõik leitud esemed. Võidukas oli 8. klass. Kõige roosam tüdruk oli Triin Visor (1. kl), kõige roosam poiss Madis Sillaots (4. kl) ning roosamast roosam oli õpetaja Lea Abolkaln.


Reede oli kirju päev. Värvikirevust oli tõepoolest palju. Asfaldile rulliti lahti tapeet ning me hakkasime sellele joonistama muljeid möödunud nädalast. Kõige kirjum tüdruk oli Marily-Carmen Tihhonova (3. kl), poistest oli kõige kirjum Reimo Saar (6. kl). Kuna õpetajad olid kõik võrdväärselt kirevad, siis said nemad ühise auhinna.


Ürituse viisid läbi 9. klassi õpilased. See oli väga tore ja värviküllane nädal.

Maarja Brunn, Astrit Böning ja Merit Sillaots
7. kl õpilased

Kommentaare ei ole: